Login
Not registered? Sign up now
Bennekom
Match criteria
Region
  • Gelderland
Branche
  • Onderwijs

Onderwijsassistent-dupliceren-duplicaat-duplicaat

Job description

We zoeken bij De Eben-Haëzerschool in Bennekom een proactieve

onderwijsassistent

die weet van aanpakken.

In deze rol werk je nauw samen met leerkrachten en ondersteun je leerlingen op verschillende niveaus.
•⁠ ⁠Je ondersteunt bij de organisatie van combinatiegroepen.
•⁠ ⁠Je begeleidt kleine groepjes leerlingen of individuele kinderen, zowel op didactisch als sociaal-emotioneel vlak.
•⁠ ⁠Je helpt bij het voorbereiden en uitvoeren van lessen en activiteiten.
•⁠ ⁠Je signaleert wat leerlingen nodig hebben en stemt af met de leerkracht.
•⁠ ⁠Je draagt bij aan een positieve sfeer in de groep en in het team.

Requirements

Een onderwijsassistent C. Dit is een onderwijsassistent met meer verantwoordelijkheden en daarom ook een hogere salarisschaal. We starten volgend jaar met combinatiegroepen waarin jij als onderwijsassistent op sommige momenten alleen in de klas bent met (een deel van) de leerlingen.
Ook word je ingezet in onze bovenbouw om met individuele leerlingen of groepjes leerlingen aan de slag te gaan. Ook in de bovenbouw ben je wel eens een poosje alleen in de groep, zodat de leerkracht bijvoorbeeld kindgesprekken kan voeren.

Wij bieden

Een baan van ongeveer 22 uur tegen een salaris in schaal 6. Daarvan is 12 uur voor onbepaalde tijd en 10 uur voor de periode tot augustus 2027. Die 10 uur betalen we namelijk uit de subsidie basisvaardigheden, die we de komende
twee jaar ontvangen. Uiteraard kan de situatie over twee jaar anders zijn waardoor we alsnog een ruimere functie bieden na augustus 2027.

Company profile

We zijn een reformatorische school in Bennekom met leerlingen uit de regio Ede en Wageningen. Veel van onze leerlingen zijn aangesloten bij een kerk en we zoeken daarom ook een collega die is aangesloten bij één van de kerken uit
onze achterban. Dat gaat om de CGK, HHK, (Oud) Ger Gem (in Ned) of PKN.

Benefits

Bel gerust met Jan Willem, onze directeur (dat vindt hij gezellig), of kom eenkeertje een bakje koffie doen (dat vindt hij nog gezelliger).
De sollicitatiegesprekken hebben we gepland voor donderdagavond 5 juni. Stuur je sollicitatie uiterlijk 3 juni naar directie@ehbennekom.nl of vul het sollicitatieformulier op de website in.

Voor meer info zie ehbennekom.nl

Zie je deze vacature na 3 juni, dan mag je het ook nog proberen tot 5 juni voor het geval we nog ruimte hebben in de planning.

Company

Eben-Haezerschool

Publication date

24.05.2025

Publication end date

06.06.2025

©Erdee Media Groep - 2025
Erdee Media Groep uses cookies to remember certain preferences and align jobs interests.